تعویض فیلتر تصفیه آب در سایت تصفیه آسا

تعویض فیلتر تصفیه آب در سایت تصفیه آسا

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

تعویض فیلتر تصفیه آب در سایت تصفیه آسا

تعویض فیلتر تصفیه آب در سایت تصفیه آسا

برای تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی پیشنهاد میشود با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا ارتباط برقرار نمایید. فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی هر از چند گاهی نیاز به تعویض فیلتر آب تصفیه کن پیدا میکنند و این به این دلیل است که آب آشامیدنی لوله کشی شهری دارای آلودگی فراوان میباشد. به همین منظور تصفیه آسا زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی را به شما مشتریان گرامی ارائه مینماید. هزینه تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی کاملا مقرون به صرفه میباشد و برای این منظور میتوانید با آچار هوزینگ های پایینی فیلترهای سه گانه دستگاه خود را باز نموده و فیلتر پلی پروپیلن فیلتر کربن اکتیو فیلتر کربن بلاک که سه مرحله اول دستگاه های تصفیه آب مینروا هستند را جایگزین فیلترهای اشباع شده کنید.

فیلترهای سه گانه هر سه الی شش ماه نیاز به تعویض پیدا میکنند و این بستگی به مصرف شما خواهد داد. ضمن این که برای تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب پیشنهاد میشود حتما از یک متخصص کمک بگیرید

تصفیه آب مینروا

آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی

بعد از تعویض فیلتر تصفیه آب حتما پیشنهاد میگردد که به کربن گیری بپردازید. برای کربن گیری دستگاه میتوانید شیر میکس را کاملا باز کنید تا ممبران از مدار خارج شود. شرکت تصفیه آسا مرکز فروش اینترنتی فیلتر تصفیه آب تایوانی در ایران میباشد و قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی عددی بین 150 الی 900 هزار تومان با توجه به تعداد مراحل فیلتراسیون دستگاه شماست.

آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در مدل های شش 6 مرحله ای، هفت 7 مرحله ای یونیزه قلیایی و هشت 8 مرحله ای اکسیژن ساز، همگی نیاز به بررسی اصول و قواعد خاص خود را دارند و در صورتی که در این امر فنی نباشید، می‌تواند به قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی و خود شما صدماتی وارد نماید. عدم تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی نیز در زمان‌های مناسب باعث اشباع و کثیف شدن فیلتر آب تصفیه کن می‌گردد و منجر به کاهش کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده شما خواهد شد. برای ثبت درخواست خدمات تعویض فیلتر با کارشناسان فروش تصفیه آسا شماره 02177167717 تماس حاصل فرمایید.

توجه کنید که حتی زمان تعویض فیلتر در بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیز گذشته باشد، نمی‌تواند آب آشامیدنی لوله کشی شهری را به خوبی و آن طور که باید تصفیه نماید و شما به بهترین سختی آب برای آشامیدن دست نخواهید یافت.

شرکت تصفیه آسا بزرگترین مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران و ایران و عرضه کننده دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل در سراسر ایران محسوب می‌گردد که مرکز خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب در ایران، با ارائه خدمات تعویض فیلتر در تهران و فروش فیلتر آب خانگی با ارسال رایگان به سراسر ایران است. در این مطلب سعی داریم تا آموزش روش صحیح چگونگی تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی را به شما عزیزان توضیح دهیم.

آموزش تعویض فیلتر دستگاه آب تصفیه کن 6 مرحله ای

همان‌طور که در بالاتر به شما عزیزان توضیح دادیم، پیشنهاد ما برای تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی ارتباط با کارشناسان فروش و ثبت درخواست تعویض فیلتر است؛ زیرا انجام مراحل تعویض فیلتر یک کار فنی محسوب می‌شود و چون دستگاه دارای پمپ برقی و با آب سر و کار دارد باید نکات اصولی و روش صحیح این امر در نظر گرفته شود. طریقه تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب به شرح زیر و به صورت مرحله به مرحله انجام می‌گیرد. توجه کنید که این مراحل یک به یک انجام شود تا مشکلی برای دستگاه شما به وجود نیاید. در آینده فیلم تعویض فیلتر تصفیه آب نیز در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت تا به طور کامل بتوانید با نحوه عوض کردن فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای و بالاتر آشنا شوید.

ابتدا برای شروع این امر سعی کنید از دستکش‌های محکم برق استفاده نمایید زیرا پیش آمده است که به علت باز نشدن فیلتر تصفیه آب، نیاز به زور بیشتر برای باز کردن حوزینگ‌های پایینی وجود دارد و برای این منظور ممکن است دستان شما آسیب ببیند.

شیر ورودی استیل دستگاه تصفیه را ببندید. شیر ورودی یک شیر گازی در سایز 1/4 است که به شلنگ تصفیه آب متصل شده و آب آشامیدنی را وارد دستگاه شما خواهد کرد. این شیر به وسیله یک سه‌راهی استیل به شیر پیسوار ظرفشویی، زیر سینک شما وصل شده است. برای بستن شیر ورودی احتیاط کنید و بیش از اندازه زور نزنید، چون در صورتی که فشار نامناسب به شیر ورودی وارد شود امکان شکستن شیر از رزوه‌ها وجود دارد و آب از شیر یا سر گازی شیر نشتی می‌کند.

پس از بستن شیر ورودی، شیر بهداشتی روی سینک دستگاه تصفیه را باز نمایید. باز کردن شیر روی سینک، به این منظور است که مخزن تصفیه آب و آب داخل دستگاه شما کاملا خالی شود. پس از باز کردن شیر روی سینک، آب آشامیدنی تصفیه شده در حدود 16 لیتر خالی می‌شود و سپس فشار آب کاهش می‌یابد. تا قطع شدن کامل آب، صبر نمایید تا مخزن کاملا خالی شود. بعد از خالی شدن مخزن تصفیه آب شیر آبی روی مخزن را نیز ببندید.

منبع : سایت آب تصفیه کن خانگی تصفیه آسا

نوشته شده در خرداد 1400 | رپورتاژ آگهی


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای cloudmagic.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:cloudmagic.ir | نقشه سایت